GET TIPS TO YOUR INBOX

FINAL TALLY BOARD

as @ 30 April 2023

April 2023-4

Name

Supporting

Egg Selected

No of Entries

Ticket Numbers

Sam’s Spares

Sam’s Spares

1

1

1

Leonie McDonald

Riverstone Little Athletics

2

3

2-4

Proudly productive

Sam’s Spares

1

1

5

Karen Molcher

Sam’s Spares

2

3

6-8

Leos Club of Gosnells

Sam’s Spares

1

1

9

Lions Club of Gosnells

Sam’s Spares

3

2

10-11

Stephanie Street

Sienna Netball Club

2

3

12-14

Debbie Davis

Get Home Safe Foundation

1

1

15

Gail McInnes

Get Home Safe Foundation

3

2

16-17

Diane Lloyd

Sam’s Spares

2

3

18-20

Felicity Fough

Share The Love Project

3

2

21-22

Suzana Conda

Sam’s Spares

1

1

23

Claire Ingham

Moorditj Noongar Community College

1

1

24

Tjs Mclean

Moorditj Noongar Community College

1

1

25

Sarah Kitching

Riverstone Little Athletics

3

2

26-27

Susan Johnson

Sam’s Spares

3

2

28-29

Katie Moore

Crowajingalong Scout Group

2

3

30-32

Carol Dawson

Share The Love Project

2

3

33-35

Laura Ingham

Moorditj Noongar Community College

3

2

36-37

Mark Nahon

Crowajingalong Scout Group

1

1

38

Frank Moses

Sam’s Spares

1

1

39

Vicki Crawley

Share The Love Project

2

3

40-42

Erin McKnight

Crowajingalong Scout Group

3

2

43-44

Jackie Pemberton

Get Home Safe Foundation

3

2

45-46

Rach Louise

Sam’s Spares

2

3

47-49

Sonia Eaton

Malvern Springs Primary School P&C

3

2

50-51

Malvern Springs Primary School P&C

Malvern Springs Primary School P&C

3

2

52-53

Belinda Best

Malvern Springs Primary School P&C

2

3

54-56

Darren Davis

Get Home Safe Foundation

3

2

57-58

Beti Filpovski

Cekor Macedonian Dance Company

1

1

59

Alison Gower

Share The Love Project

3

2

60-61

Janette Atkinson

Aussie Battlers

1

1

62

Karin Bailey

Aussie Battlers

1

1

63

Sylvia Smith

Aussie Battlers

2

3

64-66

Alison Haylett

Aussie Battlers

3

2

67-68

Monica Kruining

Malvern Springs Primary School P&C

1

1

69

Karliegh Clubb

Malvern Springs Primary School P&C

1

1

70

Zoe Blackstone

Malvern Springs Primary School P&C

1

1

71

Sarah Fisher

Aussie Battlers

2

3

72-74

Cate Bailey-McCullough

Malvern Springs Primary School P&C

2

3

75-77

Naomi Batey

Balcatta Primary School P&C

2

3

78-80

Heather Shield

Malvern Springs Primary School P&C

2

3

81-83

Kristy Lonergan

Malvern Springs Primary School P&C

2

3

84-86

Sherri Stacey

Malvern Springs Primary School P&C

2

3

87-89

Sarah Woodfin

Sam’s Spares

1

1

90

Jess Brady

Malvern Springs Primary School P&C

3

2

91-92

Joanie Clark

Aussie Battlers

3

2

93-94

Anna Koch-Olfans

Malvern Springs Primary School P&C

3

2

95-96

Karen Holland

Aussie Battlers

3

2

97-98

Urs Tauroa

Nimbus Netball Club

3

2

99-100

Nadine Barnes

Sam’s Spares

2

3

101-103

Dianne Bates

Aussie Battlers

1

1

104

Claire Johnson

Malvern Springs Primary School P&C

3

2

105-106

Karen Therese

Aussie Battlers

1

1

107

Julie Crofts

Sam’s Spares

2

3

108-110

Mary-Jane Squires

Aussie Battlers

1

1

111

Kim Roberts

Riverstone Little Athletics

1

1

112

Parramatta Melita Eagles

Melita Eagles Sports Club

2

3

113-115

Anthony Theuma

Melita Eagles Sports Club

3

2

116-117

Donna Marie Delgado

Malvern Springs Primary School P&C

3

2

118-119

Raelene Wheatley

Aussie Battlers

3

2

120-121

Sam Vella

Melita Eagles Sports Club

2

3

122-124

Glynis Zammit

Melita Eagles Sports Club

3

2

125-126

Sylvia Camilleri

Melita Eagles Sports Club

2

3

127-129

Noeleen Borg

Melita Eagles Sports Club

1

1

130

Andriy Chetcuti Theuma

Melita Eagles Sports Club

1

1

131

Robert Borg

Melita Eagles Sports Club

3

2

132-133

Karen Theuma

Melita Eagles Sports Club

1

1

134

Andre Penza

Melita Eagles Sports Club

1

1

135

Catherine Chircop Theuma

Melita Eagles Sports Club

2

3

136-138

Doris Picco

Melita Eagles Sports Club

1

1

139

Rachel Kaciuba

Malvern Springs Primary School P&C

1

1

140

Bernard Mangion

Melita Eagles Sports Club

2

3

141-143

Mark Schrader

Melita Eagles Sports Club

3

2

144-145

Becca Ivy

Share The Love Project

3

2

156-147

Emily Jane Kothe

Middle Dural Toy Library

1

1

148

Elena Petreska

Cekor Macedonian Dance Company

2

3

149-151

Robina Boothe

ACT Eagles Baseball Club

3

2

152-153

Callum Mcnicol

ACT Eagles Baseball Club

3

2

154-155

Teila Jaques

ACT Eagles Baseball Club

3

2

156-157

Scott ‘Scooter’ Ingham

Moorditj Noongar Community College

2

3

158-160

Esther Theuma

Melita Eagles Sports Club

1

1

161

Tony Felice

Melita Eagles Sports Club

1

1

162

Judith Kohn

Maccabi Victoria

3

2

163-164

Shoshana Lam

Balcatta Primary School P&C

2

3

165-167

Jason Cutajar

Melita Eagles Sports Club

1

1

168

Alan Vella

Melita Eagles Sports Club

1

1

169

Doris Caruana

Melita Eagles Sports Club

1

1

170

Greg Zammit

Melita Eagles Sports Club

1

1

171

Sharmaine Caruana Falzon

Melita Eagles Sports Club

2

3

172-174

Mark Tanti

Melita Eagles Sports Club

3

2

175-176

Loren Paige

Riverstone Little Athletics

1

1

177

Dominic Theuma

Melita Eagles Sports Club

3

2

178-179

Lawrence Gatt

Melita Eagles Sports Club

2

3

180-182

Darren Vassallo

Melita Eagles Sports Club

1

1

183

Mark Muscat

Melita Eagles Sports Club

2

3

184-186

St Kevins

St Kevins Primary School

3

2

187-188

Wayne Garth

Melita Eagles Sports Club

1

1

189

Zayder Lux

Melita Eagles Sports Club

3

2

190-191

Ivan Cauchi

Melita Eagles Sports Club

2

3

192-194

Stephen Galea

Melita Eagles Sports Club

2

3

195-197

Fred Caruana

Melita Eagles Sports Club

2

3

198-200

Carmen Frendo

Melita Eagles Sports Club

2

3

201-203

Maltese CommunityCouncil

Melita Eagles Sports Club

2

3

204-206

Miriam Friggieri

Melita Eagles Sports Club

3

2

207-208

Gerald Saltana

Melita Eagles Sports Club

2

3

209-211

Michael Mick

Melita Eagles Sports Club

3

2

212-213

Danica Ked

Melita Eagles Sports Club

3

2

214-215

Petra Jade Stonestreet

Crowajingalong Scout Group

1

1

216

Karen Wilson

Crowajingalong Scout Group

1

1

217

Holly Sheldon

Crowajingalong Scout Group

1

1

218

Sharon Orr

Crowajingalong Scout Group

2

3

219-221

Christian Hughes

Crowajingalong Scout Group

3

2

222-223

Louise Smith

Crowajingalong Scout Group

3

2

224-225

Kate Kennedy

Crowajingalong Scout Group

2

3

226-228

Kerry Vlatkovic

Crowajingalong Scout Group

3

2

229-230

Ali Moore

Crowajingalong Scout Group

1

1

231

Laura Gilbert

Crowajingalong Scout Group

1

1

232

Georgina Urry

Crowajingalong Scout Group

3

2

233-234

Nisette Anderson

Crowajingalong Scout Group

1

1

235

Irene Hine

Crowajingalong Scout Group

2

3

236-238

Nyssa Merz

Crowajingalong Scout Group

1

1

239

Jean Borg

Melita Eagles Sports Club

2

3

240-242

Stephen Micallef

Melita Eagles Sports Club

1

1

243

David D’Annunzio

Melita Eagles Sports Club

1

1

244

Kelleah Dawes

Southern Highlands Hockey

3

2

245-246

Paul Micallef

Melita Eagles Sports Club

3

2

247-248

Charlie Muscat

Melita Eagles Sports Club

1

1

249

Warren Hough

Crowajingalong Scout Group

2

3

250-252

Jacob Micallef

Melita Eagles Sports Club

1

1

253

Roisen Creelman

Crowajingalong Scout Group

2

3

254-256

Michelle Micallef

Melita Eagles Sports Club

3

2

257-258

Salina Scerri

Melita Eagles Sports Club

1

1

259

Joanna Mallia

Melita Eagles Sports Club

3

2

260-261

Sara Perry

Crowajingalong Scout Group

3

2

262-263

Anthony Cauchi

Melita Eagles Sports Club

2

3

264-266

Mick Pollitt

Crowajingalong Scout Group

2

3

267-269

Bernadette Cauchi

Melita Eagles Sports Club

3

2

270-271

Cristian Buhagiar

Melita Eagles Sports Club

2

3

272-274

Fiona May

Crowajingalong Scout Group

3

2

275-276

Ryan Timberlake

Melita Eagles Sports Club

3

2

277-278

© Bolsta 2024 | Privacy Policy | Terms of Use | Website by Handmade Web & Design